Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Jak probíhá léčba

V Dětském očním centru KUKÁTKO poskytujeme kromě základního cvičení i komplexní přístup k léčbě dětských zrakových vad (šilhání a tupozrakost).

 

Nás přístup k léčbě je založen:Léčba hrou

 

 

Výhody léčby v KUKÁTKU

 

1) Individuální program

Pro každé dítě je v KUKÁTKU nastaven individuální program podle věku, možností dítěte a typu i rozsahu zrakového postižení.

 

2) Cvičení hrou

Při cvičení využíváme metody cvičení, které u dětí zapojují „OKO-MOZEK-RUKU“, a zároveň jsou pro děti zábavné, zajímavé a tím i více motivující. Využíváme moderní elektronické a interaktivní pomůcky. Část cvičení dělá dítě na přístrojích a speciálních herních aplikacích. 

 

3) Pomáháme rodičům

Víme, že léčba není jednoduchá, proto se snažíme být pro rodiče oporou a léčbu i cvičení jim maximálně usnadnit. Cvičení probíhá převážně v KUKÁTKU, kde dítě cvičí pod odborným dohledem specialistů. Domácí cvičení je pak pouze doplňkem a probíhá formou samostatného cvičení. Rodiče zůstávají důležitou součástí léčby, aktivně se zapojují, motivují děti ke cvičení a zároveň se s KUKÁTKEM vzájemně informují o denním programu a pokrocích léčby.

 

Děti v Kukátku mohou cvičit již od 7:00 a stihnou tak i začátek školky či školy :-)

ockosemockotam
Jak probíhá léčba

Jak probíhá léčba
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version