Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

On-line objednávka

Vážení rodiče,
do Kukátka přichází více než 200 nových objednávek na vyšetření denně. Posílili jsme personál, ale zároveň nás postihla vysoká nemocnost, není tak v našich silách tento nápor zvládat. Prosíme, počítejte s delší dobou odezvy. Naši pacienti s uhrazeným ročním administrativním poplatkem mohou pro žádosti o zaslání e-receptu, poukazu na brýle či lékařské zprávy nově využívat e-mail: konzultace@detskeoci.cz. POZOR tento e-mail neslouží pro objednávání! Děkujeme za vaši trpělivost, tým Kukátka. 

Vyplňte, prosím, následující objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání.

Děti je možné vyšetřit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Pokud dítě přijde na vyšetření s prarodiči, s chůvou nebo jinou osobou, musí být doprovázející osoba zplnomocněna zákonným zástupce. Vzor plné moci ke stažení zdeV souladu se Zákonem o veřejném zdravotním pojištění č.48/1997 Sb., § 12, odst. h) je pojištěnec povinen se při poskytování zdravotních služeb prokazovat platným průkazem pojištěnce.

*
*
*
*
*
*
*

*

Pozdější zrušení rezervace podléhá úhradě podle aktuálně platného ceníku.

ockosemockotam
On-line Objednávka

Doporučeno pacienty
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version