Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

On-line objednávka

Informace k objednávání

Vážení rodiče,
aktuálně
objednáváme pravidelné kontroly a komplexní vyšetření na termíny za 4 měsíce. Vyšetření slzných cest a screening PlusOptixem lze objednat do 1-2 týdnů.

Před odesláním objednávky se prosím seznamte s Vnitřním řádem Kukátka a průběhem vyšetření, kde najdete veškeré podrobnější informace. Následně prosím vyplňte objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání.

 

Pro stávající pacienty

Naši pacienti s uhrazeným ročním poplatkem mohou pro své žádosti o e-recept na léčiva, zaslání tištěného poukazu na brýle či lékařské zprávy poštou využívat e-mail: konzultace@detskeoci.cz. POZOR tento e-mail neslouží pro objednávání!

 

Pro nové pacienty

Bohužel kapacita Kukátka má své limity a prioritou jsou pro nás naši stávající pacienti. Z tohoto důvodu nové pacienty, kteří jsou starší tří let a žádají o komplexní vyšetření včetně rozkapání, objednáváme na termíny za 6 měsíců. Jsme si vědomi, že pro některé pacienty může být tento termín příliš dlouhý, proto nabízíme možnost zařazení na čekací listinu. Při objednání stačí jen nahlásit, že máte zájem o zařazení na čekací listinu - když se nějaký termín uvolní, budeme vás kontaktovat ohledně přeobjednání (upozorňujeme, že často to ale znamená přijít na vyšetření již druhý den). Děkujeme za pochopení.

*
*
*
*
*
*
*


*


ockosemockotam
On-line Objednávka

Doporučeno pacienty
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version