Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

On-line objednávka

Informace k objednávání

Vážení rodiče,
velmi se omlouváme, ale v posledních týdnech čtyři z našich kolegyň nastoupily na mateřskou dovolenou a další nečekaně na dlouhodobou pracovní neschopnost. Snažíme se co nejrychleji zajistit chod ambulancí a termíny pro kontroly našich pacientů. Na vaše objednávky se ozveme s termínem v co nejkratší možné době. Upozorňujeme však, že péče bude minimálně do konce roku 2023 omezena výhradně na pacienty, kteří nezbytně potřebují vyšetření dětským specialistou.
Děkujeme za pochopení.

Před odesláním objednávky se prosím seznamte s Vnitřním řádem Kukátka a průběhem vyšetření, kde najdete veškeré podrobnější informace. Následně prosím vyplňte objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání.

 

Pro stávající pacienty

Naši pacienti s uhrazeným ročním poplatkem mohou pro své žádosti o e-recept na léčiva, zaslání tištěného poukazu na brýle či lékařské zprávy poštou využívat e-mail: konzultace@detskeoci.cz. POZOR tento e-mail neslouží pro objednávání!

 

Pro nové pacienty

V současné době jsou naše kapacity zcela plné, nové pacienty tak nepřijímáme ani na preventivní screening. Děkujeme za pochopení.

*
*
*
*
*
*
*
*


*


ockosemockotam
On-line Objednávka

Doporučeno pacienty
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version