Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Chcete se nás zeptat?

Nenašli jste to, co hledáte?

Prošli jste stránku Časté dotazy, ale zajímá vás víc?

 

Informace k objednávání

Vážení rodiče,
aktuálně 
objednáváme pravidelné kontroly a komplexní vyšetření na termíny za 4 měsíce. Vyšetření slzných cest a screening PlusOptixem lze objednat do 1-2 týdnů.

Před odesláním objednávky se prosím seznamte s Vnitřním řádem Kukátka a průběhem vyšetření, kde najdete veškeré podrobnější informace. Následně prosím vyplňte objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání

 

Pro stávající pacienty

Naši pacienti s uhrazeným ročním poplatkem mohou pro své žádosti o e-recept na léčiva, zaslání tištěného poukazu na brýle či lékařské zprávy poštou využívat e-mail: konzultace@detskeoci.czPOZOR tento e-mail neslouží pro objednávání!

 

Pro nové pacienty

Bohužel kapacita Kukátka má své limity a prioritou jsou pro nás naši stávající pacienti. Z tohoto důvodu nové pacienty, kteří jsou starší tří let a žádají o komplexní vyšetření včetně rozkapání, objednáváme na termíny za 6 měsíců. Jsme si vědomi, že pro některé pacienty může být tento termín příliš dlouhý, proto nabízíme možnost zařazení na čekací listinu. Při objednání stačí jen nahlásit, že máte zájem o zařazení na čekací listinu - když se nějaký termín uvolní, budeme vás kontaktovat ohledně přeobjednání (upozorňujeme, že často to ale znamená přijít na vyšetření již druhý den). Děkujeme za pochopení. 

*
*
*
*
*
*

*


ockosemockotam
Chcete se nás zeptat

Časté dotazy
Doporučeno pacienty
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version