Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Chcete se nás zeptat?

Nenašli jste to, co hledáte?

Prošli jste stránku Časté dotazy, ale zajímá vás víc?

 

Informace k objednávání

Vážení rodiče,
Před odesláním objednávky se prosím seznamte s Vnitřním řádem Kukátka a průběhem vyšetření, kde najdete veškeré podrobnější informace. Následně prosím vyplňte objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání. Upozorňujeme, že v tuto chvíli je čekací doba na vyšetření 4-5 měsíců.

 

Pro stávající pacienty

Naši pacienti s uhrazeným ročním poplatkem mohou využívat e-mail: konzultace@detskeoci.cz Protsřednictvím tohot mailu jim budou zodpovězeny dotazy k léčbě, mohou zde žádat o vystavení e-receptu na léky, zaslání tištěného poukazu na brýle a okluzi či lékařské zprávy. POZOR tento e-mail neslouží pro objednávání! 

Pro nové pacienty

Elektronické ani telefonické konzultace k léčbě pacientů, kteří jsou v péči u jiného poskytovatele zdravotních služeb, bohužel nemůžeme poskytnout. Z důvodu naplněné kapacity Kukátka přijímáme nové pacienty pouze na preventivní screening tj. do 3 let věku. Děkujeme za pochopení.

ockosemockotam
Chcete se nás zeptat

Časté dotazy
Doporučeno pacienty
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version