Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

MUDr. Pavlína Hýblová
Oční lékařka se specializací v oblasti léčby dětí

MUDr. Pavlína Hýblová

Co mě na práci baví

Práce a komunikace s dětmi, jejich bezprostřednost, upřímnost a zvídavost. Žijí jen tím, co je tady a teď, dokážou se radovat z maličkostí. V tom mohou být našimi učiteli. Dětství je nejdůležitější a nejkrásnější období, kdy objevujeme svět kolem sebe a každou chvíli toužíme dozvědět se něco nového. A aby to všechno mohly děti dělat naplno, je pro ně velmi důležitý dobrý zrak. Naplňuje mne, že právě v tom jim mohu pomoci a ovlivnit tak nejen prožití jejich dětství, ale i jejich budoucnost.

 

Praxe

Specializuje se na refrakční chirurgii, diagnostiku a laserovou léčbu sítnice, laserové odstranění druhotného šedého zákalu, na dětskou oftalmologii a léčbu dětských očních vad.

 

Vzdělání

 

Ve své vědecké činnosti se věnuje problematice diagnostiky a léčby glaukomu u dětí a sítnicové problematice dětského věku. Je spoluautorkou knihy Kazuistiky v očním lékařství a je autorkou a spoluautorkou řady přednášek přednesených na odborných fórech.

 

Členství v odborných společnostech

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version