Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Kukátko a NeoVize hledají lékaře
19.03.2023

Kukátko a NeoVize hledají lékaře

Kukátko a NeoVize jsou místem malých zázraků, odkud malí i velcí pacienti odchází s lepším zrakem pro lepší život. Zakládáme si na vysoké kvalitě péče a týmové práci odborníků, kteří sdílí své znalosti a zkušenosti. Rádi mezi sebou přivítáme oční lékaře, kteří rozšíří naše řady. Kromě moderního, elegantního, příjemného a inovativního pracoviště, špičkových diagnostických přístrojů a vzájemné podpory kolegů na vás čeká množství benefitů:

Profesní rozvoj a vzdělávání, s možností najít si to, co vás na oftalmologii nejvíc baví

Pro lékaře se základním kmenem podpora v předatestační přípravě

Práce u nás je organizovaná tak, aby jedna profese plynule navazovala na druhou a mohly se na sebe plně spolehnout. S lékaři na diagnostickém procesu úzce spolupracuje tým optometristů a ortoptistek. Lékaři mají k dispozici moderní ambulance, které jsou vybaveny vyšetřovacími jednotkami se štěrbinovou lampou, počítačovými foroptery a LCD optotypy. Dbáme na odborný rozvoj lékařů, optometristů, sester i dalšího personálu. Jsme velmi hrdí na výsledky naší práce a dlohodobou spokojenost pacientů 

Chcete být součástí našeho úspěchu? Přidejte se do načí rodiny a tvořte s námi budoucnost našich pacientů s lepším zrakem, lepším životem.

V případě zájmu, dotazů nás kontaktujte:

e-mail: kariera(zavináč)detskeoci.cz

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version