Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Představujeme nejmodernější léčbu zraku: AmblyoPlay®
15.03.2022

Představujeme nejmodernější léčbu zraku: AmblyoPlay®

Dlouho jsme pro naše pacienty hledali vhodnou terapii pro domácí cvičení a máme velkou radost, že jsme pro vás našli a zajistili: AmblyoPlay®

Jedná se o speciální aplikaci pro domácí cvičení, které spočívá v hraní terapeutických her na tabletu či počítači po dobu 30 minut denně. Je ideální pro děti od 3 let, které trpí tupozrakostí, šilháním a dalšími očními onemocněními, u kterých je důležité oční cvičení včetně domácí terapie.

Unikátnost této aplikace spočívá v tom, že se nastavuje pro každé dítě zcela individuálně dle jeho konkrétní diagnózy a rozsahu oční vady. Toho je docíleno kombinací dvou komponent: samoučícího se algoritmu a brýlí AmblyoPlay®:

 

AmblyoPlay

 

Každodenní cvičení se díky této technologii pro děti stává zábavné a poutavé, rodičům zároveň odpadává starost s přemlouváním, motivováním i výběrem formy cvičení. 

Naše lékařky a optometristky se důkladně seznámily s výsledky dokumentovanými u více než 10.000 uživatelů zejména z USA, Kanady a Velké Británie a vyzkoušely ji i u svých prvních pacientů. Pokroky v léčbě u dětí využívajících jako doplnění léčby AmblyoPlay® jsou z pohledu našeho týmu velmi dobré a všem rodičům proto využití AmblyoPlay® pro domácí terapii můžeme doporučit.

Jsme rádi, že Vašemu dítěti můžeme tuto novinku jako jediné pracoviště v ČR nabídnout. V případě zájmu nám prosím napište na e-mail: cviceni@detskeoci.cz.

Více informací o AmblyoPlay® najdete na webu: cvicenioci.cz

 


fotofotofoto
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version