Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

50% sleva na PlusOptix pro předškoláky
05.09.2017

50% sleva na PlusOptix pro předškoláky

Pro všechny malé předškoláky, kteří letos nastoupili do poslední třídy mateřských škol, Kukátko připravilo 50% slevu na vyšetření PlusOptixem!

 

Mít očka v pořádku je důležité pro všechny děti. Pro ty, které letos nastoupily do poslední třídy mateřských škol, pak obvzláště! Letošní rok a i ten příští, kdy nastoupí do školy, pro ně bude náročný a neměly by být ještě zbytečně zatíženi oční vadou. Děti, které špatně vidí, bývají ve škole nepozorné, nesoustředěné a často se i rychle unaví.

 

SLEVA PRO PŘEDŠKOLÁKY

Kukátko nyní nabízí mimořádnu 50% slevu pro letošní předškoláky (tj. děti ve věku od 5 let, které nastoupili do poslední povinné předškolní třídy mateřské školy) na screeningové měření PlusOptix.

Platí pro objednávky do 30.9.2017 (vyšetření můe proběhnout i po tomto datu).

 

CO JE SCREENINGOVÉ VYŠETŘENÍ PLUSOPTIX

Oční vyšetření PlusOptix funguje jako PREVENCE. Jedná se o rychlé a nenároční vyšetření bezdotykovým přístrojem, které trvá jen pár minut a přitom dokáže odhalit i závažné dětské oční vady jako je šilhání či tupozrakost. Výsledek je znám během pár minut a poskytne tak rychlou informaci, zda je zrak dítěte v pořádku či je dáno doporučení na komplexní vyšetření zraku dětským očním lékařem za účelem potvrzení výsledku, zjištění podstaty problému a stanovení následné léčby.

Více o screeningovém měření PlusOptixem.

PlusOptix není pro děti starší 3 let nikdy hrazen ze zdravotního pojištění a standarně stojí 400 Kč. 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version