Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

ZPMV poskytuje příspěvek na vyšetření PlusOptix
23.01.2017

ZPMV poskytuje příspěvek na vyšetření PlusOptix

Dobrá zpráva pro děti pojištěné u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra!

 

V roce 2017 mají děti, které dosáhly v roce 2017 věku od 6 měsíců do 3 let, možnost využít příspěvek až 600 Kč na screeningové vyšetření zraku přístrojem PlusOptix. 

 

Oční vyšetření PlusOptix funguje jako PREVENCE. Jedná se o rychlé a nenároční vyšetření bezdotykovým přístrojem, které trvá jen pár minut a přitom dokáže odhalit i závažné dětské oční vady jako je šilhání či tupozrakost. Výsledek je znám během pár minut a poskytne tak rychlou informaci, zda je zrak dítěte v pořádku či je dáno doporučení na komplexní vyšetření zraku dětským očním lékařem za účelem potvrzení výsledku, zjištění podstaty problému a stanovení následné léčby. Vyšetření zraku PlusOptixem je ideální právě pro děti ve věku od 6 měsíců do 3 let. 

Více o screeningovém měření.

 

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra poskytuje příspěvek na oční měření PlusOptix v rámci programu prevence pro předškolní děti. Příspěvek je proplácen zpětně na základě doložení platebního dokladu. Dětské oční centrum Kukátko je na seznamu poskytovatelů zdravotních služeb ZPMV.

 

 ON-LINE OBJEDNÁVKA NA VYŠETŘENÍ PLUSOPTIX

 

 

 

 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version