Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Sleva na měření PlusOptix pro prvňáčky
01.09.2015

Sleva na měření PlusOptix pro prvňáčky

Máte doma prvňáčka?

Nechte mu s nástupem do školy změřit zrak!

 

Preventivní vyšetření zraku může u dítěte odhalit skryté zrakové vady, které nejsou na první pohled patrné. A špatný zrak by dítěti mohl znepříjemnit už tak náročný start ve škole. Děti, které špatně vidí, bývají ve škole nepozorné, nesoustředěné a často se i rychle unaví.

 

Víme, o čem mluvíme

V našem Dětském očním centru Kukátko se často setkáváme s dětmi, které k nám dorazí na základě doporučení z pedagogicko-psychologické poradny. Tam jsou většinou odeslány ze školy, protože jejich výsledky neodpovídaly očekávání. U nás pak většinou zjistíme, že tyto děti “pouze” nevidí.

 

Sleva pro prvňáčky

Kukátko nyní nabízí mimořádnu slevu pro letošní prvňáčky (tj. děti narozené v roce 2008 a 2009), které rodiče objednají na screeningové měření PlusOptix do 30.9.2015.

sleva prvňáčci

PlusOptix je orientační měření, jehož výhodou je, že dítě nijak nezatíží a přitom rychle odhalí případné oční vady. Během pár minut tak víte, zda jsou oči vašeho dítěte v pořádku či zda by mělo podstoupit komplexnívyšetření u dětského očního lékaře.

PlusOptix není hrazen ze zdravotního pojištění a standarně stojí 300 Kč.

 

Do školy jen se správným zrakem :-)

A nezapomeňte vykročit pravou nohou!

 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version