Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Speciální příloha deníku Blesk
09.10.2014

Speciální příloha deníku Blesk

O oči se musíme starat stejně tak dobře jako o zuby. Nebo spíše ještě mnohem více, neboť oči máme jen dvě a nikdo nám je nenahradí.

 

A jak na to?

Návod a tipy na zdravé oči najdete ve speciální příloze deníku Blesk, která vyšla ve středu 8. října 2014. Pokud jste si tuto přílohu s radami a tipy na zdravý zrak nestihli koupit, vůbec nevadí – máme ji zde pro vás!

 

Na přípravě speciální přílohy „Zdravé oči“ se velkou měrou podílely i naše paní doktorky. Veškeré bleskové zprávy jsou tak ze zdrojů, za které ručíme!

 

V článcích se dozvíte, jak o oči pečovat od narození až po stáří. Zde je stručný seznam článků a témat, které si v příloze „Zdravé oči“ můžete přečíst:

V článku odpovídá na 10 otázek pro odborníka naše paní doktorka Gabriela Pilková. Dozvíte se zde o dětských očních vadách, jak je odhalit a léčit, jak o dětské oči pečovat  a jak na nošení brýlí.

V článku si přečtete informace o tom, od čeho se odvíjí ceny brýlí a jak vybrat správné brýlové obroučky i dioptrická skla pro vás tak, aby to unesla vaše peněženka.

V článku jsou uvedeny tipy a pravidla při sledování televize, která je dobrá dodržovat tak, aby vaše oči netrpěly.

Rozhovor se zpěvačkou a herečkou Světlanou Nálepkovou o jejích koníčcích, co nyní připravuje v divadle i o jejích očních potížích a o tom, jak dobíjí energii.

Víte, že o dětské oči je potřeba pečovat již od útlého věku dítěte? Zanedbání dětských zrakových vad totiž může dítěti připravit těžký život se zrakovým postižením. V článku vám poradí, jak tomuto předejít.

Tipy jak chránit zrak před sluncem – nejen v létě, ale i na podzim a v zimě, kdy sluneční paprsky sice nepálí, ale i tak očím škodí.

Rady na malé, ale přesto velké pomocníky v době, kdy na čtení už nestačí nejen oči, ale i brýle.

Pozvánka na podzimní veletrh Interbeauty Prague 2014, který nabízí přehlídku novinek a trendů ze světa kosmetiky, zkrášlovacích a relaxačních procedur i péče o zdraví.

fotofotofotofotofotofotofotofotofotofotofoto
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version