Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Lékařky Kukátka na odborné konferenci
30.09.2014

Lékařky Kukátka na odborné konferenci

Nejen děti se učí.

 

I naše paní doktorky se neustále vzdělávají, rozšiřují své znalosti a obohacují své vědomosti o nové postupy léčby tak, aby dětem v Kukátku poskytovaly jen tu nejlepší léčbu a péči.

 

Proto se minulý týden naše dětské oční lékařky zúčastnily vysoce odborné konference:

 

IV. TRENDY V DĚTSKÉ OFTALMOLOGII A STRABOLOGII

 

Konference byla věnována problematice dětských očních vad a vzácným formám šilhání a jejich léčby. Pro všechny účastníky byly velmi přínosné nejen vlastní přednášky, které představily nejnovější informace a postupy léčby, ale i společné setkání odborníků, v rámci kterého si vyměňují zkušenosti a názory na postupy léčby.

 

Do odborných přednášek se aktivně zapojilo i Kukátko – naše paní doktorka MUDr. Gabriela Pilková zde vystoupila s přednáškou o zkušenostech s léčbou refrakčních vad dětí v našem dětském očním centru Kukátko.

 

Konferenci pořádala Česká společnost dětské oftalmologie a strabologie, jejímiž členy jsou i naše dětské oční lékařky, a dále i Česká společnost ortoptistek, jejímiž členkami jsou i naše ortoptistka a optometristka.

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version