Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Kukátko podporuje o.p.s. Život dětem
15.09.2014

Kukátko podporuje o.p.s. Život dětem

Zveme vás na zábavné odpoledne k zahájení Srdíčkových dnů, které pořádá obecně prospěšná společnost Život dětem.

 

Zábavné odpoledne se koná tuto středu 17.9.2014 od 13:00 do 16:30 na náměstí Míru na Praze 2.

 

Pro všechny, kteří si toto veselé odpoledne nenechají ujít, je připraven bohatý program, který zahájí Mažoretky Zlaté Prahy. Akci podpoří řada známých zpěváků, herců a moderátorů, se kterými se budete moci vyfotit ve fotostánku a odnést si domů fotografii s jejich podpisem. Na děti se těší klaun Ferda s  balónkovou show a nafukovacím hradem a také pohádková Sněhurka. Chybět nebude ani malování dětských obličejů.

 

Kukátko zde navíc dětem změří zrak a rodiče si mohou nechat poradit od našich kolegů z Oční kliniky DuoVize. Prevenci podporují i  dermatologové z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady kontrolou mateřských znamének.

 

Svým dětem navíc můžete zakoupit novou kolekci magnetek se zvířátky a podpořit tak dobrou věc. Výtěžek sbírky z prodeje magnetek je určen vážně nemocným dětem na zakoupení zdravotních přístrojů a zdravotnického materiálu, kompenzačních pomůcek, speciální výživy a podobně.

fotofotofoto
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version