Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

On-line objednávka

Vyplňte, prosím, následující objednávkový formulář a naše recepce vás bude kontaktovat zvoleným způsobem k potvrzení termínu objednání.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO POJIŠTĚNCE OZP:
Upozorňujeme, že s OZP nemáme uzavřenu smlouvu o úhradě zdravotní péče, přestože OZP poskytuje informaci, že smlouva je uzavřena od 1.4.
Dne 20. 4. 2016 jsme přes datovou schránku obdrželi návrh smlouvy od OZP s účinností od 1. 4. 2016. Tuto smlouvu zatím bohužel nemůžeme podepsat, protože obsahuje několik chyb a ustanovení, která v zájmu pacientů nemůžeme akceptovat. Zejména jde o rozsah výkonů a finanční limity. S OZP vstupujeme do jednání a naším cílem je uzavřít smlouvu s účinností od 1.6.2016.
Aktualizace k 29.4.2016 - OZP se k našemu návrhu na úpravu smlouvy vyjádří do 20.5.2016
Aktualizace k 27.5.2016 - OZP posunula termín vyjádření na 10.6.2016

Upozorňujeme rodiče, že děti je možné vyšetřit pouze v doprovodu zákonného zástupce. Pokud dítě přijde na vyšetření s prarodiči, s chůvou nebo jinou osobou, musí být doprovázející osoba zplnomocněna zákonným zástupce. Vzor plné moci ke stažení zde.

 

*
*
*
*
*
*
*
  Telefonicky        Emailem            v době

*
On-line Objednávka

Doporučeno pacienty
Stránky hry
On-line objednávka
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

Objednejte se english version