Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Popis her

Jaké hry se v léčebné herní aplikaci Kukátka skrývají?

 

BERUŠKY aneb Brouček do domečku nesmí!

 

Cílem hry je nechat všechny berušky zalézt do domečku. Na berušky nesaháme. Dotýkáme se pouze broučků, kteří do domečku nesmí. Vyhrává ten, kdo má v domečku všechny berušky.

Hra_Berušky

 

DRÁČCI aneb Stejný nebo jiný?

 

Identické dráčky skládáme na sebe pomocí přetahováním prstu. Pozor pouze stejní draci pasují k sobě. Vyhrává ten, kdo má všechny stejné draky u sebe. Tato hra je ve 2 variantách, dráčci nebo motýlci.

 Hra_Dracci

 

SPIRÁLA aneb Kdo se dřív posadí?

 

Pejsci pobíhají ve spirále sem a tam. Pokud se jeden pejsek posadí, musí hráč posadit všechny ostatní téže ve stejnou dobu. Vyhrává ten, kdo posadí všechny pejsky naráz. Hru máme opět ve 2 variantách, pejsci a kočičky. Pozor hra není vhodná pro epileptiky.

 Hra_Spirala

 

PTÁČCI aneb Chyť mě nebo ulítnu!

 

Cílem této hry je přetáhnout 3 stejné ptáčky do klece do určité doby (30 sekund). Které ptáčky budeme lapit, udává lišta vlevo dole.

 Hra_Ptacci

 

KOSTIČKA aneb Kdo je větší mlsoun?

 

Po celou dobu hry sbíráme co nejvíce kostiček. V cestě jsou různé překážky, které přeskakujeme a zároveň se vyhýbáme tomu, co sbírat nemáme. Hru máme opět ve 2 variantách, možnost výběru pejska nebo zajíčka.

Hra_Kosticka

 

TVARY aneb Kolik toho uhádneš?

 

Přetahujeme stejné obrázky na sebe, tentokrát jednotlivě a rychleji.

 Hra_Tvary

 

LÁVKA aneb Kdo spadne do vody?

 

Oblíbená hra mezi milovníky safari. Cílem hry je pohybovat a nastavovat můstek (lávku) tak, aby zvíře nespadlo do vody. Ubíhajícím časem se hra zrychluje a zvířata množí. Výběr máme ze 2 variant zvířátek – pštros nebo žirafa.

 Hra_Lávka

 

KRÁLÍCI aneb Najdi Boba a Bobka!

 

Z klobouků vyskakují králíčci a různé obrázky. Ty stejné vždy přetahujeme na sebe. Ostatní na sebe nedáváme. Vyhrává ten, kdo přetáhne všechny správné obrázky k sobě. Tuto hru je možno hrát opět ve 2 variantách – klobouk nebo krtinec.

 Hra_Kralici

 

CESTA aneb Kdo dojde do cíle?

 

Fotbalistu vedeme po vyznačené trase (čáře) k míči. Cestou sbíráme různé amulety. Pozor, vyhrává ten, kdo co s největší pečlivostí kopíruje cestu. Hru máme ještě ve variantě krasobruslení.

 Hra_Cesta

ockosemockotam
Popis her

Vstup do hry
Odebírat novinky
Najdete nás na:
Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: magda(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version