Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Bc. Monika Zitová, DiS
Optometrista a optik

Bc. Monika Zitová, DiS

Co mě na práci baví

Ten pocit, kdy vidíte dítě poprvé si nasadit brýle, kdy se rozhlíží a ostře vidí svět. Radost, když dítě dělá pokroky při léčbě šilhání či tupozrakosti. Baví mě pozorovat zvědavost v dětských očích, kdy se pro ně stává vyšetření i léčba zábavou. Mám smysluplnou práci, která dětem pomáhá k lepšímu vidění a tím ke kvalitnějšímu životu.

Denně se v Kukátku snažíme vyšetřit co nejvíce malých pacientů. Bez úsměvu, hravosti a dobré nálady by to ale nešlo. V našem prostředí pirátské lodi plné hraček a terapeutických her panuje dětské nadšení. Důležité na naší práci je zpříjemnit dětem pobyt v Kukátku a o to se snažím hravým a milým přístupem.

 

Praxe

 

Vzdělání

 

Autorka a spoluautorka odborných výzkumných projektů pro Škoda Auto a.s.

Člen týmu při výzkumné činnosti na Akademii věd ČR.

Samostatná laborantská činnost v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem při výzkumu pro svou Bakalářskou práci na téma Kultivace bakterií a kvasinek na povrchu kontaktních čoček i pouzder.

Absolventka vzdělávacích kurzů pro optometristy od společnosti The vision care institute of Johnson & Johnson a dalších. Aktivní účast na Výročním sjezdu České kontaktologické společnosti a na Vzdělávacím kongresu Optometrie.

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version