Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Mgr. Bc. Lucie Patočková
Optometrista, ortoptista a optik

Mgr. Bc. Lucie Patočková

Co mě na práci baví

Léčba tupozrakosti či šilhání je běh na dlouhou trať. Správně zvolenou léčbou, motivací a cílevědomostí lze postupnými krůčky dosáhnout zdravých očí. Jsem ráda, že právě já mohu být průvodcem celého procesu. Neocenitelnou náplní práce je i postupné nabývání důvěry dětského pacienta. I když bývá první návštěva trochu rozpačitá, na další návštěvy se už dítě těší. A co je na práci krásnějšího nežli spokojený dětský úsměv?

  
Praxe

  
Vzdělání

  
Členství v odborných společnostech

 

Autorka a spoluautorka odborných článků v oborových časopisech, např. Česká oční optika a Česká a slovenská oftalmologie. Vyžádaná přednáška na oborových konferencích, včetně  aktivní účasti v Akademii věd Čr, Mezinárodním veletrhu oční optiky, optometrie a oftalmologie (Opta), výročním sjezdu České kontaktologické společnosti a na Vzdělávacím kongresu Optometrie.

Finalista ABB University Award 2014 s bakalářskou prací Software rohovkového topografu. Dvakrát druhé místo ve Studentské vědecké konferenci s tématy Srovnání metod měření a validita hodnot potřebných pro přesný zábrus brýlových čoček a Vyšetření barvocitu v časné detekci onemocnění žluté skvrny. 

V neposlední řadě účast na benefiční akci zrakového screeningu pro společnost Hoya a pro Nadační fond Českého rozhlasu pro nevidomé Světluška. 

 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version