Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

MUDr. Marta Korbasová
Oční lékařka se specializací v oblasti léčby dětí

MUDr. Marta Korbasová

Co mě na práci baví

Děti jsou to nejcennější, co máme a jestli v dospělosti dobře uvidí je ve velké míře i na nás, na rodičích. Často slyším „ale on vidí i malé letadlo“ – ano, ale může ho vidět pouze jedním okem a neřekne vám to, protože to neví. Pokud se to zjistí a řeší včas, je velká šance s tím něco udělat. A to je pak naše největší odměna. Neberme jim tu šanci být pilotem, architektem nebo třeba i jeřábníkem.

Praxe

V ambulantní praxi Kukátka specializace na dětskou oční problematiku – léčba tupozrakosti, šilhání, korekce brýlemi,  řešení neprůchodnosti slzných cest, onemocnění předního segmentu oka.

Na Oční klinice Všeobecné fakultní nemocnice působí na specializované ambulanci pro onemocnění rohovky  a spojivky,  mikrochirurgické výkony na předním segmentu oka.  Výuka studentů 1.LF UK.

 

Autorka odborného článku v časopise České a slovenské oftalmologie a v časopise Praktický lékař, spoluautorka knihy Oftalmologie v kazuistikách, autorka a spoluautorka mnoha přednášek a odborných sdělení.

 

Vzdělání

 

Členství v odborných společnostech

powered by Lékaři-online.cz
Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version