Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Provoz Kukátka
17.04.2020

Provoz Kukátka

Milí rodiče,

v současné chvíli poskytujeme dětem oční péči v plném rozsahu, ale provoz Kukátka jsme maximálně přizpůsobili aktuální situaci. Zajistili jsme veškerá potřebná epidemiologická opatření tak, abychom zachovali zdraví dětí, vás rodičů i nás samotných.

 

Ochranná opatření

 

Objednaní pacienti

Prosíme všechny rodiče, aby zvážili rušení objednaných termínů.

Pokud nyní termín zrušíte, nebudeme schopni po skončení epidemie vyšetřit větší množství dětí než jsou naše kapacity. Vyšetření vašeho dítěte tak může být posunuto až o půl roku či déle. Připomínáme, že u léčby dětských očních vad jsou pravidelné kontroly důležitou součástí léčby tak, aby byla účinná a úspěšná.

Zároveň nemůžeme teď naše lékařky poslat domů a po skončení koronavirové epidemie po nich chtít, aby pracovaly 24 hodin denně.

 

Vyřizování objednávek

Pandemie koronaviru má bohužel vliv i na náš personál, který je v současné chvíli na polovičním stavu a nemáme tedy nyní dost lidí, aby nám šla administrativa rychleji. Přitom nám denně nám chodí stovky objednávek, přeobjednávek a rušení termínů. Z tohoto důvodu prosíme rodiče o strpení při vyřizování objednávek. Standardně je doba odezvy kolem 10 dní, nyní může být i delší.

 

Děkujeme vám za spolupráci s dodržováním našich opatření.

SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!

Vaše Kukátko

 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version