Spokojenost pacientů:
Jak probíhá léčba Kolik mě léčba bude stát? Objednat na konzultaci Pro naše děti

Léčebné hry pro mobily a tablety
23.06.2014

Léčebné hry pro mobily a tablety

Kukátko připravilo pro všechny malé piráty unikátní léčebné herní aplikace pro chytré mobilní telefony a tablety.

 

Léčba hrou

Víme, že léčba je pro děti velmi náročná. A zvláště pak domácí pleoptická cvičení, které jsou pro děti zatěžující, ale které jsou důležitou součástí úspěšné léčby.

Proto Kukátko přináší všem svým malým pacientům nové moderní metody léčby, které jim léčbu usnadní a zároveň zpříjemní. Připravili jsme tedy pro děti aplikaci pro mobilní telefony či tablety se sadou 9 her. Během hraní her děti samostatně cvičí svá očka a ani si přitom neuvědomí, že se přitom léčí. Léčba se tak pro dítě stává zábavnou hrou, nikoli povinností.

 

Jak to funguje

Během hry na telefonu či tabletu dítě zábavnou formou zapojuje v maximální možné míře oko, myšlení a jemnou motoriku. Čím více dítě musí u hry přemýšlet a koordinovat pohyby očí a rukou, tím je léčba efektivnější.

Hry a herní aplikace jsou však pouze doplňkem celkové terapie. Nelze tedy očekávat, že se dítě svého očního problému zbaví po odehrání několika her – léčba šilhání i tupozrakosti je běh na dlouhou trať.

 

Pojďte si hrát

Pro děti je v rámci aplikace připraveno 9 her, z čehož je 8 her ve variantě pro kluky a holky (celkem tak děti mohou vyzkoušet až 17 her!).

Podívejte se, jaké hry na vaše děti čekají! Popis jednotlivých her najdete zde.

Nyní si tedy stačí už jen stáhnout aplikaci z Google play či App Storu:

 

Aplikace Kukátko

 

 

Odebírat novinky
Najdete nás na: Facebook Google Twetter
Pomozte nám zlepšovat naši péči. Pošlete své podněty přímo ředitelce na eMail: reditel(zavináč)detskeoci.cz.

Ušetřete čas i peníze! Potřebujete se zeptat, objednat nebo se poradit? Zanechte nám svůj kontakt a my vám zavoláme zpět.

english version